YURT İÇİ KAMPLARI
10-15 HAZIRAN 2017 TURKEY BASKETBALL CAMPS
KREMLIN PALACE HOTEL ANTALYA

TURKEY BASKETBALL CAMPS

Kamp hakkında

Turkeybasketballcamps Türkiye’de yapılan en büyük uluslararası basketbol kampıdır.

Dünyanın birçok yerinden gelen basketbol okulları ve yüzlerce sporcudan oluşan Basketbol kampımız cennet gibi bir tatil kampı sunan WOW Kremlin Palace Antalya Kremlin sarayının ihtişamını ayağınıza getiren bu tesis iç mimarisi ve dekorasyonuyla sizleri büyüleyecek. Restoranlarında Türk ve Dünya mutfağının birbirinden lezzetli yemekleri sizlere eşsiz bir saray ziyafeti verecek.

Üst düzey coach’larımızın hazırlamış olduğu eğitim programları her öğrencinin maximum seviyede olmasını sağlayacaktır. Üstelik bu kampımıza Basketbolun duayen isimlerinin yanı sıra dünyaca ünlü ‘‘Dunk Elite’’ grubunun katılımıyla basketbola doyacaksınız.

Kamp Bilgileri

Kamp Tesisi ve Konaklama

Antalya havalimanına yaklaşık 17 km uzaklıkta olan Kremlin Palace Hotel denize sıfır müthiş bir kumsalı, restoranlar, dünya mutfağı, Aquapark, Açık, Kapalı havuzlar, Tenis Kortları, Basketbol Sahaları, Sosyal Tesisleriyle harika bir ortamda olacaksınız.

Katılımcılar, kamp süresince 3 kişilik odalarda konaklayacaklardır.

Aktiviteler

Basketbol antrenmanları ve maçları dışında Takım oyunları, Havuz, Aquapark, Kamp Oyunları, Animasyon Gösterileri, Dünyaca Ünlü grupların Showları, söyleşiler.

Ücrete dâhil olanlar

*Çift taraflı kamp forması

*1 adet tişört

*1 adet kamp çantası

*Eğitimler

*Aktiviteler

*Kamp özel ödülleri

*Sertifika

*Ultra her şey konaklama

EnglishGermanItalianTurkish
API >