Değerli veli ve sevgili kampçı adayı; online kayıt sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfada tercih ettiğiniz kamp programına kayıt ve ödeme işlemlerini kolayca yapabileceksiniz. Başlamak için lütfen aşağıda belirtilen adımları sırası ile takip ediniz.

1. Online Kayıt Formunun Doldurulması

Kamp öncesinde gerekli hazırlıkları yapabilmek ve kamp süresince sizler ile sağlıklı iletişim kurabilmek için aşağıda yer alan online kayıt formundaki tüm bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması  gerekmektedir. Formdaki bilgilerin güncel ve doğru olmasına özen gösteriniz. Kırmızı yıldızlı alanlar doldurulması zorunlu bölümlerdir. Bu alanları mutlaka doldurunuz. Kayıt formunu doldurduktan sonra en alt bölümde yer alan gönder tuşunu tıklamayı unutmayınız. Gönder tuşunu tıkladığınızda formda eksik veya hatalı bir giriş yok ise sayfaya “Teşekkürler online kayıt formunuz başarı ile gönderilmiştir” mesajı gelecektir. Bu mesaj formunuzun yetkili kişiye iletildiği anlamına gelir. Kamp direktörlerimiz formu aldıktan sonra 24 saat içerisinde sizinle temasa geçeceklerdir.

2. Ödeme ve Kamp Rehberi

Kayıt formu doldurup iletilip sistemden bize düştükten sonra müşteri temsilcimiz ödeme ve de kamp rehberi ile gerekli bilgileri iletmek üzere sizinle iletişime geçecektir.

Lütfen kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Başvurunuz operatörlerimiz tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Leave us a reply

EnglishGermanItalianTurkish
API >